Życzenia na Boże Narodzenie 2023

Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskają ludzi w ich samotności, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei „więźniom”, tym, którzy są przytłoczeni ciężarem fizycznego, moralnego i duchowego ubóstwa, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są Twoje możliwości i jak wielka jest Twoja słabość, jest Boże Narodzenie.
Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie, Zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.

/Św. Matka Teresa z Kalkuty/

Szanowni Państwo

W imieniu Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN, z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielkiej radości i satysfakcji.
Proszę przyjąć życzenia wszelkiego dobra w obszarze osobistym oraz społecznym i zawodowym, pomyślności i spełnienia w realizacji planów, dążeń i powinności, a także wielkiej wrażliwość i uważności na potrzeby własne oraz innych.
Składam najpiękniejsze podziękowania za wszelkie dobro, które od Państwa otrzymujemy, za życzliwość, która towarzyszy naszym działaniom i zadaniom w obszarze ochrony zdrowia psychicznego.
Życzymy także Państwu oraz osobom Wam najbliższym wspaniałego Nowego Roku 2024 przepełnionego wzajemną życzliwością, serdecznością i miłością.

Z wyrazami szacunku pozostaje
Bożena Bereda
Przewodnicząca ZG wraz z całym zespołem

Programy i dofinansowania

Działania w programach realizowane są bezpłatne. Programy są współfinansowane lub finansowane przez dotujące je Instytucje.

Instytucje i partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia stron instytucji i partnerów, którzy wspierają nasze działania.