Trening Umiejętności Społecznych

Zapraszamy do zapisów na Trening Umiejętności Społecznych (TUS). Trening dedykowany jest dla dzieci, które mają trudności w odnalezieniu się wśród rówieśników (aktualnie ruszył nabór do grup dla dzieci bez orzeczeń o niepełnosprawności intelektualnej lub zaburzeniach neurorozwojowych). Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość nauki nowych umiejętności społecznych, doznania pozytywnych doświadczeń w relacji z grupą oraz przeniesienia nauczonych umiejętności do życia codziennego.

Zajęcia dedykowane są dla dzieci z klas 1-3 oraz 4-6 i odbywać się będą raz w tygodniu w piątek po południu. Dokładna godzina dla każdej z grup zostanie ustalona po sesjach diagnostycznych. Zajęcia TUS rozpoczną się po zebraniu grup (styczeń/luty 2023).

Zapraszamy do zapisów na indywidualne sesje diagnostyczne pod numerem:

71 349 15 56

Sesje diagnostyczne będą odbywać się w piątki w godzinach 16:00-20:00 (możliwe są również inne dni diagnozy po ustaleniu z prowadzącymi). Ilość miejsc w grupach jest ograniczona.

Przewidziane są 3 sesje diagnostyczne (3 x 1h zegarowa) dla każdego z uczestników. Pierwsza sesja odbywa się z rodzicem, kolejne dwie z dzieckiem. Podczas sesji zostanie zdiagnozowany poziom kompetencji społecznych dziecka oraz wskazany kierunek do dalszej pracy. W razie niezakwalifikowania dziecka do grupy prowadzące poinformują o innych możliwych sposobach pracy z danym problemem.

Prowadzącymi TUS są psycholożki, psychoterapeutki oraz trenerki TUS z doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz z uprawnieniami pedagogicznymi.

Cennik:

  • godzinna sesja diagnostyczna: 150 zł
  • godzinny trening grupowy TUS: 130 zł

UWAGA: Obowiązuje WYŁĄCZNIE płatność bezgotówkowa.

Przed wizytą diagnostyczną prosimy o płatność na konto dwa dni przed terminem wizyty.

Konto do wpłat na wizyty: ING Bank Śląski 60 1050 1012 1000 0090 8132 2175

W tytule przelewu należy podać swoje nazwisko oraz datę i godzinę wizyty.

Potwierdzenie przelewu proszę przesłać na maila: rejestracja.wroclaw@karan.pl

 

Programy i dofinansowania

Działania w programach realizowane są bezpłatne. Programy są współfinansowane lub finansowane przez dotujące je Instytucje.

Instytucje i partnerzy

Zapraszamy do odwiedzenia stron instytucji i partnerów, którzy wspierają nasze działania.